Wyroby nietypowe Poznań

Stop żelaza z węglem o zawartości tego ostatniego nie większej niż 2,1 proc. w gotowej masie nazywa się stalą. Powstaje ona z surówki hutniczej poddawanej procesowi świeżenia, który przeprowadza się w piecach próżniowych, konwertorowych i łukowych.

Ze stali produkuje się wiele wyrobów wykorzystywanych niemal we wszystkich dziedzinach życia. Stop żelaza z węglem to bardzo popularny materiał w szeroko rozumianym budownictwie. Wytwarza się z niego ogrodzenia, bramy, furtki, balustrady, poręcze, schody, słupki.

Ze stali powstają również wyroby nietypowe. Poznań to miejsce, w którym można je nabyć. To właśnie w tym mieście swoją siedzibę ma firma Baluspaw, która zajmuje się produkcją wyrobów metalowych.

Oprócz balustrad, bram, konstrukcji i galanterii metalowej są to także drabiny przeciwpożarowe, które służą do ewakuacji z poziomu zajętego ogniem czy zagrożonego zalaniem. Takie drabiny, które instaluje się zwykle na balkonach, tarasach albo ścianach zewnętrznych domów jednorodzinnych i kamienic, umożliwiają przedostanie się na wyższą kondygnację. Zapewniają dostęp do kominów albo anten radiowo-telewizyjnych i satelitarnych.

Baluspaw dostarcza też inne wyroby nietypowe. Poznań zamawia w tym przedsiębiorstwie obramowania do przeszklonych stropów, profile do przesłon wewnętrznych i zewnętrznych, stojaki na rowery czy obręcze do beczek drewnianych.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl