Wypożyczanie dłużyc Poznań

Niewiele jest w Polsce firm, które prowadzą wypożyczanie dłużyc. Poznań ma to szczęście, że może z takiej możliwości korzystać. Właśnie w tym mieście funkcjonuje przedsiębiorstwo Baluspaw. Dysponuje ono samochodami ciężarowymi z długą skrzynią ładunkową.

Pojazd przydaje się wtedy, gdy trzeba przewieźć przedmioty, ładunki o nietypowych wymiarach, czyli o długości przynajmniej kilku metrów. Dłużycę wykorzystuje się przy przewozie drzew, rur, masztów, krokwi, łat, profilów metalowych, linii technologicznych. Do kierowania pojazdem wymagane jest prawo jazdy kategorii C (ewentualnie C+E).

Zakład mieszczący się przy ul. św. Michała oferuje też inne usługi niż wypożyczanie dłużyc. Poznań od dawna zleca firmie Baluspaw produkcję i montaż balustrad, barierek, poręczy. Elementy te wymagane są przy wszystkich schodach o wysokości powyżej 50 cm. Wymóg ten dotyczy przede wszystkim obiektów użyteczności publicznej.

Oprócz elementów zabezpieczających schody firma Baluspaw słynie z produkcji stalowych bram i ogrodzeń. Każdy wyrób dostępny jest w trzech wariantach: malowanym techniką proszkową na czarno, matowym (stal satynowa) i na poler (stal błyszcząca). Zakład wykonuje też zamówienia na nietypowe elementy metalowe: drabiny, stojaki na rowery, obręcze do beczek, profile do przesłon, konstrukcje schodów, orurowanie samochodów i motocykli.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl