Wynajem dłużyc Poznań

Zdarza się, że musimy przewieźć różne nietypowe rzeczy. Wśród nich są np. długie pnie ściętego w przydomowym ogrodzie drzewa, które zagrażało bezpieczeństwu domowników i rodziło ryzyko uszkodzenia budynku w trakcie wichury. Innym nietypowym ładunkiem są rury do budowy zakładowej kanalizacji.

Do przewozu takich właśnie towarów służy ciężarówka z długą skrzynią ładunkową. W razie potrzeby można ją wynająć. W tym celu należy zwrócić się do firmy Baluspaw, która prowadzi wynajem dłużyc. Poznań korzysta z tego rozwiązania od lat.

Osoby prywatne albo firmy zgłaszają się do zlokalizowanego przy ul. św. Michała zakładu albo dzwonią lub mailują z zapytaniem o możliwość skorzystania z ciężarówki w wybranym terminie. Pojazd jest im potrzebny np. do przewiezienia krokwi z tartaku na teren budowy domu. Niekiedy zgłaszają się też przedsiębiorstwa spawalnicze albo huty, które muszą dostarczyć metalowe przęsła do budowy fabryki lub magazynu. Zainteresowanie wyrażają też samorządy, których spółki komunalne nie dysponują tym nietypowym samochodem.

Do prowadzenia dłużycy wymagane jest prawo jazdy kategorii C+E. Wynika to z faktu, że jest to pojazd ciężarowy, który dodatkowo może ciągnąć przyczepę lub naczepę.

Firma Baluspaw prowadzi też inny biznes niż wynajem dłużyc. Poznań zaopatruje się u niej w wyroby metalowe: balustrady, barierki, ogrodzenia, bramy.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl