Warunki realizacji

W celu nawiązania z nami kontaktu zachęcamy do nadesłanie planów i projektów lub ewentualnych wymiarów potrzebnych do wykonania oferty wspierając numerami zdjęć na naszej stronie. Nasze biuro projektowe i dział ofertowy odpowie na każde zapytanie i bardzo chętnie przedstawi wstępny kosztorys.

Odwiedzenie naszego salonu firmowego gdzie można obejrzeć na żywo produkowane przez nas balustrady oraz zdjęcia konkretnych realizacji. W wyborze optymalnego rozwiązania pomocna będzie rozmowa ze specjalistą projektantem. Dobierze on właściwe rozwiązania konstrukcyjne i gdy będzie potrzeba rozplanuje balustrady  tak aby były maksymalnie funkcjonalne.

Zaproszenie nas na wizję lokalną w celu dokonania obmiarów i przygotowania projektu wraz z kosztorysem pomoże wybrać optymalne balustrady. Posiadamy szeroki wybór wzornictwa naszych wyrobów, każdorazowo dostosowując je ze względów użytkowych i estetycznych do danego pomieszczenia lub budynku. Gwarantujemy pełne doradztwo przed podpisaniem umowy oraz staranne wykonanie i fachowy montaż naszych wyrobów.

Pomimo wysokiego popytu na nasze wyroby, realizacja zamówień przebiega szybko i prawidłowo, z zachowaniem wszystkich ustalonych z klientem terminów. 

W celu uzyskania wstępnej oferty na wykonanie prosimy o podanie:

– numer zdjęcia galerii przedstawiającej interesujący Państwa typ balustrady.

– przesłanie własnych zdjęć balustrady według której dokonamy wyceny.

– zakładany wymiar balustrady (wymiar pobrać równolegle do schodów)

– szczegóły dotyczące rodzaju materiału do wykonania balustrady – stal zwykła czy nierdzewna.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl