Tarasy producent Poznań

Obcowanie z naturą wpływa kojąco na naszą dyspozycję psychofizyczną. Zaleca się codzienny kontakt z przyrodą. Umożliwi nam to taras. Możemy na nim ustawić stolik i krzesło, rozłożyć leżak czy koc albo ustawić kanapę. Opcji jest wiele. Wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Zanim zaczniemy korzystać z tarasu, nie zapomnijmy go ogrodzić. W ten sposób zminimalizujemy ryzyko wypadku poprzez upadek z wysokości. Szczegółowe normy, jakie powinna spełniać balustrada, określa rozporządzenie ministra infrastruktury z 2002 r. Precyzuje ono m.in. minimalną wysokość oraz maksymalne prześwity lub otwory w wypełnieniu balustrad.

Balustrady możemy wykonać z gotowych elementów, skręcając lub spawając je. Jednak znacznie lepszym rozwiązaniem jest zlecenie produkcji zaufanej firmie. Jeśli nie znamy takowej, zdajmy się na opinie klientów. Oni z pewnością wskażą na Baluspaw, najlepszego producenta tarasów w Poznaniu.

Firma Baluspaw wykonała dotąd mnóstwo balustrad i pochwytów ze stali polerowanej, satynowej i malowanej proszkowo. Dostarcza też elementy zawierające części drewniane (np. schody z konstrukcją metalową i drewnianymi stopniami) oraz szklane (np. szklane wypełnienie balustrady).

Zakład produkcyjny Baluspaw mieści się w Poznaniu przy ul. św. Michała. Szczegółowa mapa dojazdu dostępna jest na stronie firmy. Można również skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie i wybrać zdjęcia kilku z wybranych realizacji tarasów. Producent z Poznania chętnie odpowie na Państwa pytania.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl