Tarasy Poznań

Wszelkie tarasy znajdujące się na wysokości powyżej parteru muszą posiadać odpowiednie zabezpieczenie. Ma ono chronić użytkowników obiektu, czyli np. domowników, pracowników, turystów, klientów, przed upadkiem z wysokości.

Funkcję zabezpieczenia pełnią balustrady, czyli przeważnie metalowe lub drewniane ogrodzenia składające się ze słupków i poręczy. Tak właśnie grodzi się tarasy. Poznań jest tego najlepszym przykładem.

W tym położonym nad Wartą mieście balustradami grodzone są nie tylko tarasy. Ten rodzaj zabezpieczenia spotyka się też na balkonach, podestach, schodach, antresolach szkół, hoteli, biurowców, placówek medycznych, galerii handlowych czy punktów widokowych.

Balustrady nie tylko spełniają funkcje użytkowe, ale też ozdobne. To prawdziwe dzieła sztuki, które bardzo długo cieszą oko. Do produkcji balustrad tarasowych i balkonowych używa się bowiem wysokogatunkowej stali oraz drewna. Surowce te są następnie właściwie konserwowane. To zapewnia im odporność na czynniki korodujące.

Oferowanymi przez firmę Baluspaw balustradami można ozdobić wszystkie tarasy. Poznań właśnie poszedł tą drogą. Jednak mimo sporej liczby zamówień wszystkie zlecenia są realizowane terminowo. Każdy chce bowiem mieć u siebie balustrady, które chronią, zdobią, a do tego są łatwe w utrzymaniu.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl