Schody producent Poznań

Stalowe schody są coraz bardziej popularne. Montuje się je głównie w domach jednorodzinnych i małych firmach. Umożliwiają bowiem zaadaptowanie na cele mieszkalne lub użytkowe pomieszczeń położonych na wyższych kondygnacjach, do których nie ma innego dostępu.

Montaż stalowej konstrukcji trwa o wiele krócej niż tradycyjna budowa. Ta ostatnia wymaga wykonania wykopu pod fundamenty, zbudowania szalunków, przygotowanie betonu, wylania betonu, odczekania na jego związanie się. Na końcu trzeba jeszcze ułożyć płytki i zainstalować balustradę bądź poręcz. Poza tym taka inwestycja nie zawsze jest możliwa.

Szybciej wykonuje się metalowe schody. Producent Poznań, czyli firma Baluspaw, wie to doskonale. Na swoim koncie ma już wiele tego rodzaju inwestycji. Przedsiębiorstwo spawa schody wewnętrzne i zewnętrzne, z połyskiem, matowe i malowane proszkowo.

W razie potrzeby jest w stanie od razu dostarczyć konstrukcję z balustradą. W ofercie Baluspawu znajdują się schody w całości stalowe lub z drewnianymi stopniami, proste i kręcone, z dowolną liczbą podestów.

Wiele realizacji poznańskiego zakładu można obejrzeć już teraz. Nie trzeba nawet jechać do jego siedziby. Wystarczy odwiedzić stronę internetową producenta schodów w Poznaniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl