Producent balustrad Poznań

Żadne schody o wysokości przekraczającej 50 cm nie zostaną dopuszczone do użytku, jeśli nie zostaną wyposażone w zabezpieczenie. Chodzi o balustradę, która minimalizuje ryzyko upadku z wysokości. Także schody obustronnie ograniczone ścianą muszą mieć element chroniący użytkowników przed upadkiem. Lecz wówczas wystarczy sama poręcz.

Na polskim rynku działa niejeden producent balustrad. Poznań jest tego świetnym przykładem. Jednak zdecydowana większość klientów z tego miasta wybiera tego samego wykonawcę. Jest nim firma Baluspaw.

Duże powodzenie zakładu jest pokłosiem jego strategii działania. Przedsiębiorstwo przykłada wielką wagę do jakości wykonania swoich produktów. Poza tym daje klientowi wybór. Nabywca może zdecydować się na balustradę z połyskiem, matową albo malowaną proszkowo.

Stalowe wyroby Baluspawu wyróżniają się także odpornością na rdzę. Dotyczy to również elementów mocowanych na zewnątrz. Trwałość produkowanych przez tę firmę ogrodzeń, bram, zadaszeń, słupków, barierek, schodów, stojaków, obręczy, profili jest imponująca.

To wszystko powoduje, że na rynku tak naprawdę liczy się jeden producent balustrad. Poznań w efekcie zyskał miano nieoficjalnej stolicy polskiej balustrady. Firmę odwiedzają klienci z sąsiednich województw, a po informacje dzwonią podmioty całego kraju.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl