Poręcze zewnętrzne Poznań

To na nich opieramy swoją dłoń, gdy wspinamy się po schodach lub z nich schodzimy. Pozwalają utrzymać równowagę. Bez nich osobom starszym i o ograniczonej sprawności ruchowej trudno byłoby pokonać wzniesienie. Przeważnie instaluje się je na ścianach wewnątrz budynków.

Niekiedy spotyka się je również w innych miejscach, czyli np. przy podjazdach dla wózków albo przy schodach zewnętrznych prowadzących do domu, sklepu, urzędu. Takie są właśnie poręcze zewnętrzne. Poznań to miejsce, gdzie można je obejrzeć.

Poręcze zewnętrzne produkowane są najczęściej ze stali nierdzewnej. To zapewnia im długą żywotność i elegancki wygląd. Taki lśniący stalowy wyrób pełni nie tylko funkcję użytkową, ale też ozdobną. Idealnie pasuje do nowych, zadbanych elewacji. Nie traci nic ze swojej świetności, gdy na dworze pada, wieje, mrozi czy panuje tropikalna wilgotność.

Oferowane przez firmę Baluspaw poręcze mocowane są przy pomocy uchwytów na ścianie lub do podłoża (od góry lub z boku schodów). Wybór zależy od preferencji nabywcy i układu architektonicznego miejsca, w którym będą montowane poręcze zewnętrzne. Poznań pokazuje jednak, że oba warianty są tak samo popularne. Klienci stawiają bowiem na solidne wykonanie oraz fachowy montaż, a to zapewni im tylko Baluspaw.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl