Poręcze balustrady Poznań

Żaden obiekt użyteczności publicznej nie zostanie dopuszczony do użytkowania, jeśli nie będzie spełniać wymogów określonych w rozporządzeniu ministra infrastruktury z 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakimi powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

Dokument ten stanowi, że schody zewnętrzne i wewnętrzne, którymi pokonuje się wysokość większą niż 50 cm, powinny być wyposażone w poręcze, balustrady. Poznań już spełnił te wymagania. Każda nowo budowana tutaj szkoła, szpital czy komenda z takimi schodami posiada stosowne ich zabezpieczenie od strony przestrzeni otwartej.

Większość inwestycji obsługuje firma Baluspaw, która wytwarza poręcze, balustrady, galanterię metalową, podjazdy, bramy, ogrodzenia, zadaszenia i konstrukcje schodów. Swoje wyroby skutecznie zabezpiecza przed korozją. Do tego oferuje eleganckie zdobienia. To sprawia, że każdy nabywca, czy to indywidualny, czy firmowy, czy publiczny, znajdzie w asortymencie Baluspaw produkt, który spełni wszelkie wymagania funkcjonalne i estetyczne.

Do tego każdy klient może liczyć na bezpłatny pomiar i kompleksowe doradztwo. W razie potrzeby może też zamówić fachowy montaż. To wszystko sprawia, że potrzebne poręcze, balustrady Poznań kupuje właśnie u tego dostawcy.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl