Podjazd dla niepełnosprawnych Poznań

Osoby poruszające się na wózkach to całkiem spora grupa. Ci ludzie zasługują na to, by w miarę swobodnie poruszać się po miastach i mieć łatwy dostęp do różnych miejsc, np. urzędów, bibliotek, kościołów.

Właśnie w tym celu buduje się podjazd dla niepełnosprawnych. Poznań wyposaża je dodatkowo w barierki. Zgodnie z rozporządzeniem ministra infrastruktury schody i pochylnie przystosowane do ruchu inwalidów muszą być wyposażone w balustrady i poręcze obustronne, które powinny znajdować się na wysokości 75 i 90 cm, licząc od płaszczyzny ruchu.

Inny przepis tego rozporządzenia stanowi, że balustrady i poręcze zamontowane na takich podjazdach muszą wykraczać 30 cm poza ich początek i koniec. Zakończenie barierki musi być wykonane tak, by umożliwiać ich bezpieczne użytkowanie. Zgodnie z tym aktem prawnym minimalna odległość poręczy od ściany wynosi 5 cm.

Na rynku funkcjonuje wiele podmiotów mogących wykonać tak opisany podjazd dla niepełnosprawnych. Poznań wybiera jednak firmę BaluSpaw. O takim wyborze decyduje wiele argumentów.

Najważniejszym jest doświadczenie zakładu oraz pozytywne opinie jego dotychczasowych klientów. Przedsiębiorstwo zrealizowało już wiele zamówień na podjazdy, balustrady, poręcze, ogrodzenia, schody i bramy. Wszystkie zostały wysoko ocenione.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl