Ogrodzenia producent Poznań

Metalowe ogrodzenia to propozycja dla tych, którzy potrzebują solidnego płotu przed swoim domem czy firmą. Takie ogrodzenie stanowi trudną do sforsowania barierę. Jego mocną stroną jest też odporność na korozję. Odpowiednią trwałość zapewnia mu surowiec w postaci stali nierdzewnej.

W Polsce jest wiele miast, na terenie których działa ogrodzenia producent. Poznań to jedno z nich. Właśnie tutaj mieści się firma Baluspaw. Jej znakiem rozpoznawczym są starannie wykonane płoty, bramy i furtki stalowe. Oprócz tego zakład dostarcza balustrady, poręcze, barierki, konstrukcje schodów i inne elementy metalowe, w tym tak nietypowe jak obręcze do beczek i stojaki rowerowe.

Baluspaw słynie szerokiego wyboru ogrodzeń metalowych. Asortyment obejmuje przęsła i bramy w całości metalowe oraz z drewnianym wypełnieniem. Części metalowe wykańczane są na jeden z trzech sposobów: poler, satyna i poliestrowa powłoka w kolorze czarnym.

Dotąd firmie Baluspaw zaufała spora grupa klientów, której grono systematycznie się powiększa. W razie zainteresowania przykładowymi realizacjami ogrodzeń producenta z Poznania, można zapoznać się na jego stronie www.baluspaw.pl .

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl