Ogrodzenia Poznań

Czas budowy ogrodzenia w dużej mierze zależy od materiału, z jakiego wykonane są jego elementy. Do najszybszych metod należy montaż gotowych wyrobów metalowych. Wówczas wystarczy tylko poskręcać panele lub zamocować przęsła na betonowych słupach. W przypadku braku fundamentów (tzw. podmurówki) okres budowy ulega dalszemu skróceniu.

Możliwość postawienia płotu w krótkim czasie to niejedyny argument przemawiająca za zakupem metalowego ogrodzenia. Poznań docenił też trwałość takiego rozwiązania. Jeśli wyrób jest prawidłowo zabezpieczony przed korozją, jego żywotność można liczyć w dziesiątkach lat.

Takie płoty oferuje firma Baluspaw, która specjalizuje się w produkcji elementów stalowych. Oprócz ogrodzeń dostarcza również balustrady, poręcze, konstrukcje schodów, bramy, zadaszenia i galanterię metalową. Wszystkie jej produkty dostępne są w trzech wariantach wykończenia: jako stal nierdzewna polerowana (błyszcząca), stal satynowa (niebłyszcząca) oraz malowana proszkowo na czarno.

Szczególnie trwałe są te ostatnie ogrodzenia. Poznań, poza trwałością, docenił również ich walory wizualne. Czarne przęsła z wysokogatunkowej stali prezentują się bowiem bardzo efektownie. Znakomicie pasują praktycznie do każdej elewacji. Nic więc dziwnego, że Baluspaw jako solidny dostawca nie narzeka na brak zamówień.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl