Konfigurator

Zapraszamy do skorzystania z poniższego kalkulatora, za pomocą którego poznacie Państwo cenę balustrady z wypełnieniem poziomym ze stali nierdzewnej w gatunku AISI 304 do samodzielnego montażu. W poniższej wycenie wykończeniem balustrady jest Satyna.

1. Typ balkonu:

2. Typ mocowania:

3. Wymiary balkonu:


cm


cm


cm


cm

* Podaj wymiary surowego balkonu, wymiar poręczy zostanie wyliczony automatycznie

4. Dodatki:

Rodzaj wypełnienia
Mocowanie do ściany:
Ilość mocowań do ściany:
Ilość mocowań do ściany:
Wysokość balustrady:
Śruby do kotwiczenia slupów:
Klej do stali nierdzewnej:
* wypełnienia to poziome rurki pod poręczą widoczne na wizualizacji

5. Ilość zamawianych sztuk

Wpisz ilość sztuk:
Cena balustrady: BRUTTO
Cena dotyczy kompletnego zestawu balustrad balkonowych do samodzielnego montażu z rur fi 42.4x2 (słupki i poręcz) wypełnienia fi 12.

WYLICZONA KWOTA UWZGLĘDNIA TRANSPORT NA TERENIE RP

Wypełnij poniższe dane i wyślij do nas zamówienie balustrady do samodzielnego montażu. Jeżeli wybierzesz formę płatności przelewem, na podany poniżej adres e-mail wyślemy nr konta bankowego i rozliczenie, na podstawie której będziesz mógł dokonać płatności. Realizacja zamówienia standardowego trwa do 14 dni roboczych. Wysyłka towarów odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Na podany adres email wysłany zostanie link do śledzenia statusu wysyłki po nadaniu paczki.

Adres dostawy Podaj dane na które zostanie wysłana przesyłka:

Rodzaj dokumentu sprzedaży

Dane kontaktowe

Dane płatnika Wprowadź dane płatnika:

Rodzaj Płatności Wybierz preferowany sposób płatności:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BALUSPAW M. Klawe M. Kokotkiewicz Sp.j., św. Michała 24/3f, 61-023 Poznań, NIP: 9721204648, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.
*pole wymagane

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl