Daszki szklane producent Poznań

Daszki szklane chronią nas przed opadami, a do tego prezentują się bardzo efektownie. Przezroczysta faktura idealnie komponuje się z każdym materiałem i dowolnym kolorem. Nic dziwnego, że przybywa miejsc, w których montuje się takie zadaszenie. Wśród inwestorów są zarówno osoby indywidualne, jak i firmy oraz instytucje publiczne, np. szkoły, urzędy i banki.

Daszki przykręca się do ściany nad wejściem do budynku albo nad wyjściem na balkon czy taras. Służą do tego metalowe uchwyty, które mocuje się pod szklaną taflą (podtrzymki) i nad nią (pręty).

Wykonanie takiego zadaszenia najlepiej powierzyć producentowi. Znajdziemy go w internecie, posługując się kombinacją słów „daszki szklane producent Poznań”.

Wśród polecanych firm znajduje się Baluspaw. To przedsiębiorstwo z siedzibą w Poznaniu. Dostarcza różnorakie elementy wykończeniowe z wysokogatunkowej stali. Można u niego zamówić balustrady, barierki, poręcze, ogrodzenia, bramy, stojaki rowerowe, furtki, schody.

Każdy wyrób stalowy dostępny jest w trzech wariantach. Do wyboru jest wersja z połyskiem (stal polerowana), matowa (stal satynowa) albo malowana proszkowo na czarno.

Przykładowe zamówienia daszków szklanych producenta z Poznania, można obejrzeć na jego stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl