Bramy producent Poznań

Kompletne ogrodzenie składa się z płotu (przęseł i palików), furtki i bramy. Ta ostatnia zapewnia dostęp do posesji dużym pojazdom. Przydaje się np. wtedy, gdy trzeba na działkę dostarczyć opał, wywieźć nieczystości albo uprzątnąć pozostałości po remoncie.

Na terenie naszego kraju swoją siedzibę ma niejeden bramy producent. Poznań to miasto, w którym działa firma Baluspaw. Zajmuje się ona obróbką stali.

W praktyce oznacza to, że poza bramami i ogrodzeniami wykonuje też elementy zabezpieczenia schodów i pochylni, czyli barierki, balustrady, pochwyty. Ponadto wytwarza i montuje konstrukcje schodów stalowych, zadaszenia, podjazdy dla niepełnosprawnych oraz galanterię metalową. Firma realizuje też zlecenia nietypowe, np. obręcze do beczek, drabiny ewakuacyjne, stojaki rowerowe, orurowanie pojazdów mechanicznych.

Dotąd zakład z ul. św. Michała w Poznaniu wyprodukował mnóstwo bram przesuwnych i furtek dla nabywców indywidualnych, firmowych i instytucji publicznych. W zależności od wyboru klienta powłokę zewnętrzną wykańczał na połysk (stal polerowana), matowo (stal szczotkowana) albo malował na czarno.

Z próbką możliwości Baluspawu zapoznamy się w jego siedzibie albo na stronie internetowej pod zakładką bramy. Producent z Poznania zaprasza do zapoznania się z ofertą.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl