Bramy Poznań

Najlepszym sposobem na zaznaczenie granic posiadłości jest jej ogrodzenie. Płot odgradza nas od świata zewnętrznego.

Żeby jednak ogrodzenie nie utrudniało przemieszczania się osobom zamieszkującym daną działkę, musi zawierać pewne przejścia. Najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest wykonanie małego i dużego przejścia. Tym pierwszym jest furtka. Większe przejście przybiera postać bramy.

Na rynku dostępne są różne furtki i bramy. Najczęściej spotyka się te drewna i metalu. Stal jest bardzo twardym materiałem, który zapewnia bramie odpowiednią solidność. Taka przeszkoda jest trudna do sforsowania, dlatego zapewnia domownikom komfort psychiczny.

Na ogrodzenie czy bramę ze stali warto postawić także ze względów estetycznych. Błyszcząca, matowa lub czarna powłoka sprawia, że długo cieszy oko widok takiej bramy. Poznań jest tego najlepszym dowodem.

Tamtejsze posiadłości coraz częściej grodzone są właśnie płotami stalowymi. To rozwiązanie jest bowiem ekonomiczne: szybkie w realizacji i trwałe. Dostarczany przez firmę Baluspaw płot ze stali nie wymaga częstych zabiegów konserwacyjnych. Niestraszna jest mu korozja wywoływana czynnikami atmosferycznymi ani utrata koloru wskutek promieniowania słonecznego.

Klient Baluspaw ma do wyboru trzy rodzaje wykończenia bramy. Poznań może zdecydować się na stal nierdzewną, stal malowaną proszkowo albo stal satynową.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl