Drewno polimerowe – nowy wymiar balustrad z drewna

Drewno polimerowe jest rewelacyjną alternatywą dla naturalnego drewna. Wyjątkowość swoją zawdzięcza temu, że imituje strukturę swojego naturalnego odpowiednika w trójwymiarze, ze wszystkich 4 stron. Wyraźna tekstura rozplanowana jest losowo, dokładnie tak jak w „oryginale”. Polimer jest produkowany przy pomocy nowoczesnej technologii, która sprawia, że tworzywa sztuczne charakteryzują się estetycznym wyglądem, trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. To idealne rozwiązanie będące alternatywą dla tradycyjnego drewna, które z biegiem lat niszczeje, przez to również wymaga regularnej i czasochłonnej konserwacji. Drewno polimerowe zrobione jest w 100% z tworzywa sztucznego, bez naturalnych dodatków. Dzięki temu nie ulega deformacji i jest bardzo twarde. Znaczące jest również to, że drewno polimerowe jest tańsze od drewna naturalnego i nie wymaga kosztownej impregnacji oraz konserwacji.

Drewno polimerowe jest stosowanie wszędzie tam, gdzie ze względu na warunki atmosferyczne nie można użyć drewna naturalnego, takich jak elewacje budynków, balustrady, parapety zewnętrzne, obudowy jacuzzi, basenów oczek wodnych – drewno polimerowe nie boi się ani słońca, ani wody.
Balustrady z tego materiału, są łatwe w czyszczeniu, odporne na warunki atmosferyczne, a jednocześnie wyglądają identycznie jak drewniane.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl