Barierka schodowa na schodach dwubiegowych – ozdoba czy konieczność

Nieduże domy, najczęściej mieszczące się w MDM-owych 75 metrach, przestrzeń wykorzystana w każdym centymetrze. Salony łączone z aneksami kuchennymi, mikro-łazienki i klatka schodowa, która być musi, pytanie tylko jak ma wyglądać.

Czy wykorzystać betonową konstrukcje, czy od razu drewnianą, a może szklaną. Ile domów, tyle pomysłów. Za zwyczaj jednak i tak wszystko rozbija się o budżet, jaki mamy do dyspozycji oraz projekt domu.

Jeśli architekt przewidział dwubiegowe schody (zakręcające w połowie) to niezbędna ze względów bezpieczeństwa jest barierka schodowa w górnej połowie. Chcąc optycznie powiększyć przestrzeń możemy zrezygnować z dolnej części balustrady, bądź zastąpić ją szkłem, ewentualnie wybrać rozwiązanie bardziej budżetowe – czyli między sufitem a stopniami rozciągnąć sznurek. Nie będzie przytłaczał jak zwykła barierka schodowa, a zapewni sporą dozę bezpieczeństwa.

Możliwości mamy bardzo dużo, pamiętajmy jednak aby barierki schodowe w naszych domach wiązały się stylem z resztą pomieszczeń.

Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
free download udemy paid course
download karbonn firmware
Download Nulled WordPress Themes
udemy paid course free download

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl