Barierki producent Poznań

Strome podjazdy i schody czekają na nas w wielu miejscach. Spotkamy je przed urzędami, szkołami, muzeami, kościołami. Występują też przed wieloma sklepami. Bardzo często natkniemy się na nie kilka razy w obrębie tego samego budynku.

Wynika to z przepisów prawa budowlanego. Rozporządzenie stanowi, że zabezpieczenia w postaci barierek i balustrad muszą znaleźć się przy każdych schodach i każdej pochylni, jeśli elementy te umożliwiają pokonanie wysokości przekraczającej 0,5 m.

Przepisy regulują też kwestię, kiedy należy zamontować balustradę, a kiedy wystarczy barierka. Ta ostatnia może być zastosowana wtedy, gdy schody i pochylnie są obustronnie ograniczone ścianami.

Producentem barierek w Poznaniu zajmuje się firma Baluspaw, przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w obróbce stali.

To zakład słynący z produkcji wysokiej jakości elementów metalowych. Proponuje on balustrady i barierki w trzech różnych wykończeniach. Klienci mogą wybierać spośród stali satynowej (szczotkowanej), polerowanej i malowanej proszkowo. Wszystkie są znakomicie zabezpieczone przed korozją. Z ich wyglądem zapoznamy się na stronie internetowej firmy pod zakładką barierki. Producent z Poznania zaprasza do współpracy.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl