Balustrady zewnętrzne producent Poznań

Podczas schodzenia ze schodów można stracić równowagę. Prawdopodobieństwo takiego zdarzenia rośnie wraz ze stopniem nachylenia schodów. Właśnie dlatego przepisy budowlane nakazują montaż balustrad i poręczy na schodach o wysokości przekraczającej 50 cm.

Balustrady są konieczne tam, gdzie schody są odkryte z jednej lub dwóch stron. Wówczas wolną przestrzeń odgradza się właśnie balustradą. W przypadku gdy schody są obustronnie ograniczone ścianami, zabezpieczenie może przybrać postać poręczy.

Obowiązek wykonania zabezpieczenia dotyczy zarówno schodów wewnętrznych, jak i tych znajdujących się na zewnątrz budynków. Z tym zadaniem poradzi sobie tylko profesjonalny wykonawca, np. firma Baluspaw, producent balustrad wewnętrznych z Poznania.

Tam znajdziemy dane kontaktowe. Będziemy też mogli zapoznać się z potencjałem firmy, który jest imponujący. Baluspaw dostarcza bramy, ogrodzenia, balustrady, poręcze i inne wyroby metalowe. Dotąd zrealizował mnóstwo zamówień na rzecz podmiotów prywatnych i publicznych. Ma więc doświadczenie i renomę. Warto zaufać takiemu dostawcy.

Bliższe informacje na temat oferty balustrad zewnętrznych producenta z Poznania znajdziemy na stronie www.baluspaw.pl.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl