Balustrady zewnętrzne Poznań

Zgodnie z rozporządzeniem ministra infrastruktury z 2002 r. wszystkie znajdujące się w obrębie budynków schody i podjazdy o wysokości przekraczającej 50 cm muszą być zabezpieczone w odpowiedni sposób. Służą do tego balustrady zewnętrzne. Poznań już się do nich przekonał.

W stolicy Wielkopolski montuje się balustrady na schodach, tarasach, balkonach oraz przy podjazdach dla wózków i oknach balkonowych. Inwestorzy decydują się przeważnie na balustrady metalowe i drewniane ze szklanym wypełnieniem. Te surowce odznaczają się bowiem największą estetyką, a do tego są solidne i trwałe. Skutecznie opierają się upływającemu czasowi oraz niszczącemu oddziaływaniu czynników atmosferycznych.

Asortyment firmy Baluspaw tworzą różnorodne balustrady zewnętrzne. Poznań postawił na balustrady z wypełnieniem poziomym z prętów albo w postaci linek ze stali nierdzewnej. Klienci indywidualni wybrali zabezpieczenia z poręczami drewnianymi oraz szklanym wypełnieniem.

Bez względu na wariant balustrady z Baluspawu to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym miejscu i zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie elementy (poręcze, słupki, pręty poziome i pionowe, szklane tafle wypełniające) są starannie wykonywane i fachowo montowane.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl