Balustrady z drewna Poznań

Wbrew pozorom balustrady nie pełnią tylko funkcji użytkowej. Świetnie zdobią przestrzeń, w którym są zamontowane. Idealny przykład stanowią balustrady z drewna. Poznań to miasto, w którym można obejrzeć ten rodzaj zabezpieczenia ciągów komunikacyjnych.

Wykonywane przez firmę Baluspaw balustrady drewniane najczęściej składają się z drewnianej poręczy i metalowej reszty. Jednak na życzenie klienta poznańskie przedsiębiorstwo jest w stanie wykonać zabezpieczenie w całości z drewna. Inna opcja to balustrada, której pochwyt i słupki są drewniane, natomiast wypełnienie przybiera postać poziomych prętów lub płyt z klejonego szkła.

W asortymencie Baluspaw propozycji jest naprawdę sporo. To daje gwarancję, że każdy nabywca znajdzie tutaj coś pasującego do swojego domu, biura czy innego obiektu. W razie trudności z pomocą przyjdzie projektant, który dopasuje rozwiązania konstrukcyjne i zadba o właściwe rozplanowanie balustrad, maksymalizując ich walory estetyczne i użytkowe.

Balustrady z drewna Poznań idealnie komponują się ze schodami drewnianymi. Z tego powodu instaluje się je głównie wewnątrz budynków. Doświadczenie wykonawców podpowiada, że typowa poręcz drewniana ma średnicę 4-5 cm i kołowy przekrój. Taki kształt i wielkość pochwytu pasuje bowiem do większości dłoni, bo przecież wygoda eksploatacji jest równie ważna, co czynniki bezpieczeństwa i względy estetyczne.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl