Balustrady wewnętrzne producent Poznań

W budynkach jest wiele miejsc, które należy zabezpieczyć balustradami. Można by je wymieniać długo. Prostym kryterium, które decyduje o tym, czy w danym miejscu powinna znaleźć się balustrada, jest jego przeznaczenie i wysokość. Co do zasady wszystkie schody i pochylnie przeznaczone dla ruchu niepełnosprawnych muszą być wyposażone w balustradę. To samo tyczy się schodów o wysokości większej niż 0,5 m. Wynika to z zapisów rozporządzenia ministra infrastruktury z 2002 r.

Na terenie każdego dużego miasta działa producent balustrad wewnętrznych. Poznań nie jest wyjątkiem. Również ma swojego dostawcę zabezpieczeń architektonicznych.

Jest nim firma Baluspaw, która specjalizuje się w produkcji poręczy, balustrad, konstrukcji schodów stalowych, bram, ogrodzeń. Wykonuje również podjazdy dla niepełnosprawnych oraz galanterię metalową.

Zakład ten wytwarza elementy ze stali nierdzewnej i węglowej. Lecz nie ogranicza się tylko do stopu żelaza z węglem. W jego ofercie znajdziemy także wyroby stalowe zawierające inne materiały: szkło, drewno a nawet – aglomarmur (połączenie kruszywa marmurowego i żywicy poliestrowej).

Aby zobaczyć przykładowe realizacje balustrad wewnętrznych, producent z Poznania zaprasza wszystkich zainteresowanych do obejrzenia zdjęć na stronie internetowej bądź w siedzibie firmy.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl