Balustrady wewnętrzne Poznań

Istnieją różne sposoby na zabezpieczenie schodów, tarasów czy balkonów. Najprostszym jest po prostu ich ogrodzenie. Jednak taki ruch może się odbić negatywnie na walorach wizualnych danej przestrzeni architektonicznej. W związku z tym eksperci od wystroju wnętrz polecają balustrady wewnętrzne. Poznań już postawił na takie rozwiązanie.

W kolejnych domach, biurowcach i instytucjach publicznych wykonuje się ozdobne ogrodzenia. Niekiedy pełnią one również funkcję przegrody, czyli stanowią fizyczną, choć także dość symboliczną, granicę między pomieszczeniami i częściami budynku.

Balustrady wykonuje się z różnych materiałów. W zależności od preferencji klienta, względów estetycznych, przeznaczenia obiektu i wymagań nadzoru budowlanego może to być metal, drewno, kamień, beton. Niekiedy stosuje się też kilka surowców naraz oraz szkło (stanowi wypełnienie pomiędzy słupkami bądź tralkami).

Do najpopularniejszych należą metalowe balustrady wewnętrzne. Poznań zdobi i zabezpiecza nimi klatki schodowe, hole, tarasy, balkony w budynkach wielorodzinnych, urzędach, szkołach, uczelniach, klinikach, hotelach, domach prywatnych. W zależności od wariantu stosuje się balustrady z wypełnieniem tylko pionowym, tylko poziomym bądź mieszanym.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl