Balustrady schodowe producent Poznań

Schody wyższe niż 50 cm muszą posiadać zabezpieczenia przed upadkiem. Tak stanowi wydane w 2002 r. rozporządzenie ministra infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

W dokumencie tym czytamy, że minimalna wysokość balustrady schodowej to 90-110 cm. Dokładna wartość tego parametru zależy od rodzaju budynku, przy czym niższa wysokość obowiązuje dla domów jednorodzinnych i wnętrz mieszkań wielopoziomowych.

Istotne jest również to, by tego rodzaju zabezpieczenie schodów było wystarczająco sztywne i mogło przenosić siły poziome, jakie powstają w trakcie eksploatacji. Takie wymagania na pewno spełniają produkty stalowe firmy Baluspaw.

Nie jest to anonimowy podmiot. Na rynku funkcjonuje od lat. Bliższe informacje o tym zakładzie znajdziemy w internecie na stronie www.baluspaw.pl.

Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i montażem balustrad wewnętrznych i zewnętrznych. Dostarcza też ogrodzenia i bramy ze stali. Można także zlecić wykonanie daszków szklanych i metalowej konstrukcji schodów, oraz balustrady schodowe u producenta z Poznania.

Firma Baluspaw jest również w stanie zrealizować zamówienia na nietypowe wyroby metalowe. Chodzi m.in. o stojaki na rowery, obręcze do drewnianych beczek na piwo czy wino, profile do przesłon, drabiny ewakuacyjne, obramowania do szklanych stropów.

Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami balustrad schodowych u najlepszego producenta w Poznaniu.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl