Balustrady schodowe Poznań

Klatka schodowa, dziedziniec, przejście między kondygnacjami – schody umieszczane są w różnych lokalizacjach. Ułatwiają bowiem przemieszczanie się po obiekcie. Zgodnie z przepisami prawa budowlanego wszystkie schody o wysokości większej niż 50 cm muszą być wyposażone w zabezpieczenie chroniące przed upadkiem z wysokości.

Lecz kwestie bezpieczeństwa nie stanowią jedynego powodu, dla którego warto instalować balustrady schodowe. Poznań postanowił wykorzystać ozdobne właściwości tych elementów architektonicznych. Właśnie dlatego postawił na balustrady dostarczane przez firmę Baluspaw.

Produkty poznańskiego producenta cechują się dużą trwałością i walorami estetycznymi. Powstają z wysokogatunkowej stali nierdzewnej bądź eleganckiego drewna albo w wariancie mieszanym. Uzupełnieniem metalowych i drewnianych elementów mogą być szklane tafle, które instaluje się jako wypełnienie między słupkami. Takie rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach.

Wachlarz oferowanych przez Baluspaw balustrad jest bardzo szeroki. Swoje robi też moda na balustrady schodowe. Poznań jest tego najlepszym przykładem. Zdobione pochwyty, kute tralki i efektowne wypełnienia można tu spotkać w co trzecim urzędzie. Nic więc dziwnego, że firmie przybywa klientów. Mimo to wszystkie zamówienia wykonywane są w terminie.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl