Balustrady nierdzewne producent Poznań

Decydując się na balustrady nierdzewne, można łatwo i szybko spełnić wymogi, jakie obiektom budowlanym narzuca rozporządzenie ministra infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Chodzi mianowicie o zabezpieczenie schodów, których wysokość przekracza 50 cm.

Istnieje wiele miast, na terenie których działa balustrady nierdzewne producent. Poznań jest jednym z nich. Tutaj na swoich klientów czeka firma BaluSpaw.

Jej znakiem rozpoznawczym są wyroby metalowe, a w szczególności – balustrady. Przedsiębiorstwo dostarcza balustrady zabezpieczone przed korozją na jeden z trzech sposobów. Chodzi o stal malowaną proszkowo (czarną), stal błyszczącą i stal satynową, która nie daje połysku.

Wszystkie znakomicie radzą sobie z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, więc bez obaw mogą być instalowane na zewnątrz. Zabezpieczą każde schody, pochylnię, balkon, taras, podest czy portfenetr. W związku z tym nadają się zarówno do obiektów prywatnych, jak i publicznych.

Do tej pory firma Baluspaw wykonała mnóstwo balustrad nierdzewnych. Z jej usług korzystały hotele, ośrodki zdrowia, placówki oświatowe, sądy, jednostki samorządu terytorialnego i wielu innych klientów. Przykładowe realizacje nie tylko balustrad nierdzewnych producenta z Poznania, ale i poręczy, tarasów, bram i ogrodzeń, mogą Państwo zobaczyć na stronie internetowej.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl