Balustrady nierdzewne Poznań

By zapobiec upadkom podczas poruszania się po wysokich schodach zewnętrznych, montuje się na nich balustrady nierdzewne. Poznań zleca ich produkcję firmie BaluSpaw, która dostarcza poręcze i barierki z błyszczącej (polerowanej) stali nierdzewnej.

Elementy te wyróżniają się nie tylko efektownym połyskiem, ale też żywotnością. Dobry surowiec oraz staranne wykonanie sprawiają, że balustrady znakomicie opierają się niszczącemu oddziaływaniu warunków atmosferycznych. To sprawia, że bez obaw mogą być montowane w każdym miejscu: przed urzędami, sklepami, galeriami, hotelami, szpitalami, muzeami, obiektami sportowymi, filharmoniami. Takimi balustradami można też zabezpieczać balkony, tarasy, loggie oraz okna balkonowe (portfenetry).

Wysoki połysk sprawia, że produkt firmy Baluspaw będzie pasować do każdego obiektu i każdej elewacji. Sprawdzi się zarówno na schodach betonowych, jak i marmurowych oraz żelbetowych, przed domem jednorodzinnym oraz budynkiem firmowym. Balustrady nierdzewne będą nie tylko chronić, ale też zdobić otoczenie obiektu.

To wszystko przemawia za tym, by właśnie w Baluspaw kupić balustrady nierdzewne. Poznań już to zrobił i nie żałuje. Lśniące barierki wyprodukowane w zakładzie przy św. Michała zdobią już mnóstwo budowli w całej stolicy Wielkopolski oraz okolicy. Każdy bowiem chce nabyć produkt dobrej jakości w rozsądnej cenie.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl