Balustrady metalowe producent Poznań

Budując wielopiętrowy budynek, musimy pamiętać o wykonaniu schodów. One pozwolą nam i naszym gościom przechodzić między kondygnacjami.

W takiej sytuacji automatycznie rodzi się konieczność wykonania balustrady. Muszą być w nią wyposażone wszystkie schody, które służą do pokonania wysokości większej niż 50 cm. Obowiązek ten wynika z rozporządzenia ministra infrastruktury z 2002 r.

Produkcją balustrad zajmują się wyspecjalizowane przedsiębiorstwa. W tym gronie jest firma Baluspaw, producenta balustrad metalowych w Poznaniu.

Na stronie zakładu zapoznamy się z jego ofertą. BaluSpaw wytwarza balustrady metalowe oraz z dodatkiem drewna, szkła i aglomarmru. Dostarcza poręcze, które można instalować wewnątrz budynków oraz na zewnątrz. Wszystkie są stosownie zabezpieczone przed korozją.

Balustrady dostępne są w trzech wariantach wykończeniowych: polerowanej, satynowej (matowej) oraz malowanej proszkowo. Wybór zależy od naszych preferencji. W razie trudności doradzi nam projektant. Wszystkie produkty są starannie wykonane.

By nie kupować kota w worku, warto obejrzeć różne realizacje balustrad metalowych. Producent z Poznania zaprasza do zapoznania się z ofertą w siedzibie firmy albo za pośrednictwem jej strony.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl