Balustrady metalowe Poznań

Obiekty budowlane dopuszczone do użytku publicznego muszą spełniać określone w rozporządzeniu ministra infrastruktury wymagania. Jednym z nich jest właściwe zabezpieczenie ciągów komunikacyjnych, czyli np. schodów między poziomami.

Konieczność montażu poręczy rośnie wraz ze stopniem nachylenia i długością schodów. Takie elementy architektoniczne zapobiegają wypadkom, do jakich może dojść w trakcie eksploatowania obiektu. Innymi słowy: zamontowanie balustrady minimalizuje ryzyko, że ktoś przewróci się i spadnie ze schodów podczas wchodzenia na wyższe piętro lub schodzenia z wyższej kondygnacji.

Dużą popularnością cieszą się balustrady metalowe. Poznań to najlepszy przykład. Ten rodzaj zabezpieczenia montuje się praktycznie w każdym nowo budowanym bloku. Bardzo często spotyka się je również w obiektach użyteczności publicznej.

Nic dziwnego, gdyż balustrady metalowe Poznań odznaczają się dużymi walorami wizualnymi. Do tego są bardzo trwałe. Wynika to w wykorzystywanego przez firmę Baluspaw surowca. Jest nim wysokiej jakości stal, która występuje w wariancie nierdzewnym lub zwykłym. Ta ostatnia jest jednak zabezpieczana poprzez cynkowanie i malowanie proszkowe.

Korzystnie na walory estetyczne balustrad dostarczanych przez poznańskiego producenta wypływają także zdobienia, które wykonuje się zgodnie z życzeniem klienta.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl