Balustrady francuskie Poznań

Brak balkonu czy wyjścia na taras nie musi oznaczać nudy w naszym domu czy mieszkaniu. W takich sytuacjach sprawdzają się balustrady francuskie. Poznań jest tego najlepszym przykładem. W stolicy Wielkopolski właściciele mieszkań i domów pozbawionych balkonów zaczęli masowo instalować te zabezpieczenia architektoniczne.

Wbrew pozorom nie muszą być ono sztampowe. W zależności od naszych preferencji możemy zdecydować się na balustradę w całości metalową (pochwyt i zamknięte kształtowniki w kolorze satynowym) albo z drewnianymi wstawkami, ze słupkami lub bez, z wypełnieniem tylko poziomym lub zawierającym także pionowe tralki. Bardzo efektownie będzie także wyglądać przezroczysta balustrada francuska w postaci szklanej płyty.

Tak naprawdę ogranicza nas tylko własna wyobraźnia, ponieważ firma Baluspaw jest w stanie stworzyć i dostarczyć dowolne balustrady francuskie. Poznań już się o tym przekonał i pęka z dumy. Ośrodek jest bowiem pokazywany jako przykład najbardziej trafionych rozwiązań architektonicznych. Wystarczy niewielka inwestycja, by diametralnie odmienić wygląd elewacji.

Balustrady francuskie mocowane są do czoła budynku. Fakt istnienia ocieplenia nie ma tu większego znaczenia. Fachowcy z Baluspaw dokonają montażu w każdych warunkach.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl