Balustrady drewniane Poznań

Zabezpieczenia schodów, tarasów i innych ciągów komunikacyjnych występujących w obiekcie to w gruncie rzeczy bardzo proste konstrukcje. Nie znaczy to, że są one liche. Świetny przykład stanowią oferowane przez firmę Baluspaw balustrady drewniane. Poznań już się do nich przekonał i montuje w coraz większej liczbie obiektów prywatnych, firmowych i publicznych.

Wynika to z kilku powodów. Po pierwsze, produkty Baluspaw spełniają surowe normy technologiczne. To balustrady, które wytrzymałością wykraczają dalece poza to, co nakazują przepisy prawa budowlanego.

Po drugie, balustrady drewniane Poznań charakteryzują się dużymi walorami estetycznymi. Stwarzają też bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. To nie są tylko słupki i wypełniania połączone poręczami. Za sprawą surowca wysokiej jakości, żywego koloru oraz ewentualnych zdobień te konstrukcje mają w sobie coś, co decyduje o zachwycie nad wyglądem danego miejsca i otaczającej go przestrzeni.

Balustrady z drewna montuje się zwykle we wnętrzach budynków. Lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by zamontować je na dachu czy odkrytym tarasie. Jednak wówczas należy liczyć się z koniecznością częstszych prac konserwacyjnych, czyli malowaniem, które odświeży kolory i wzmocni właściwości ochronne surowca.

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl