Balkony producent Poznań

Balkon to element architektoniczny, który podnosi wartość budynku. Zapewnia lepszy widok na okolicę. Idealnie nadaje się do odpoczynku, umożliwiając kontakt z naturą. Balkon to także dodatkowa powierzchnia użytkowa, którą można zagospodarować wedle uznania.

Balkony znajdują się nad powierzchnią gruntu. To stwarza potencjalne niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Zminimalizować je może balustrada. To solidne ogrodzenie składające się ze słupków, poręczy i wypełnienia.

Balustrady produkowane są z metalu, drewna i szkła. Właśnie takie rozwiązania ma w swojej ofercie firma Baluspaw. Jako producent balkonów, w Poznaniu, może pochwalić się licznymi realizacjami, których zdjęcia mogą Państwo zobaczyć na stronie internetowej.

Asortyment Baluspaw jest bardzo szeroki. Tutaj każdy znajdzie coś, co spełni jego oczekiwania w zakresie balustrad i poręczy. Oprócz tych produktów firma dostarcza też bramy, ogrodzenia, konstrukcje schodów, zadaszenia i nietypowe wyroby z metalu: stojaki rowerowe, drabiny ewakuacyjne, obręcze do beczek.

Wszystkie wyroby są starannie wykonane i spełniają surowe normy technologiczne. O renomie zakładu świadczy rosnące grono klientów, w tym instytucji publicznych. Warto więc bliżej przyjrzeć się ofercie balkonów producenta z Poznania na stronie www.baluspaw.pl

KONTAKT Z NAMI

BALUSPAW M. Klawe M.Kokotkiewicz Sp. J.
ul. Św. Michała 24, 61-023 Poznań
NIP: 97 2120 4648
Telefony kontaktowe
+ 48 606 816 893 - + 48 604 987 482
tel. stacjonarny: +48 61 654 56 12
email: biuro@baluspaw.pl